Dzień Seniora zorganizował Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Jarocinie przy współudziale MGOPS-u w Jarocinie.

- W imprezie uczestniczyło ponad 80 osób. Byli to przedstawiciele kół emerytów z terenu 3 gmin: Jarocin, Jaraczewo i Żerków oraz zaproszeni goście wśród których nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych: Burmistrza Jarocina Stanisława Martuzalskiego i starosty Mikołaja Szymczaka, którzy złożyli seniorom okolicznościowe życzenia - można przeczytać na stronie internetowej gminy Jarocin.

Dzień Seniora w Jarocinie: Wyróżnienia dla zasłużonych



Podczas uroczystości wręczone zostały także odznaczenia. Za zasługi dla PZERiI odznaczenia otrzymały panie: Joanna Ziętek, Aniela Kuberka oraz Helena Płóciennik. Poza tym 13 osobom wręczono dyplomy i podziękowania za pracę na rzecz organizacji.

Na koniec odbyła się zabawa taneczna.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!