GKS Żerków nadal liderem w A-klasie [ZDJĘCIA]

GKS Żerków nadal liderem w A-klasie
GKS Żerków nadal liderem w A-klasie RED.
GKS Żerków pozostał liderem w A-klasie. Podopieczni Łukasza Stachowiaka choć przegrywali 0:1, to ostatecznie pokonali CKS Zduny 3:1.

Spotkanie lepiej zaczęli goście, którzy w 10. minucie wykorzystali rzut karny i pokonali bramkarza GKS Żerków. Jednak podopieczni Łukasza Stachowiaka nie odpuścili i w 75. minucie doprowadzili do wyrównania, a na listę strzelców wpisał się wtedy Artur Maciejowski. Kolejne trafienie w 75. minucie dołożył Mariusz Namysłowski, a wynik spotkania ustalił 60 sekund później Sebastian Wojtecki.