Jarocin po raz drugi będzie gościć mistrzów sztuki yoyo z Polski i zagranicy. 29 sierpnia w Jarocińskim Ośrodku Kultury odbędą się otwarte zawody w tej niecodziennej dyscyplinie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jarocin po raz drugi będzie gościć mistrzów sztuki yoyo z Polski i zagranicy. 29 sierpnia w Jarocińskim Ośrodku Kultury odbędą się otwarte zawody w tej niecodziennej dyscyplinie. W ramach imprezy każdy uczestnik przez trzy minuty i w rytm dowolnie wybranego podkładu muzycznego będzie mógł zaprezentować swój autorski układ. Jarocińskie zawody będą miały formułę otwartą i "machać" yoyo będzie mógł na nich każdy niezależnie od płci, wieku czy umiejętności. Oceną zajmie się jury składające się z najlepszych i najbardziej utytułowanych polskich jojarzy.

Wszyscy, którzy chcieliby stanąć w szranki o mistrzowski tytuł, mogą zgłaszać się w Jarocińskim Ośrodku Kultury w dniu zawodów – zapisy zawodników odbywać się będą o godz. 12.00. Sam konkurs rozpocznie się godzinę później. Zawody zakończą się wieczornym koncertem, na którym wystąpi m.in. zespół „Bez cenzury”. Imprezę organizuje niezrzeszona grupa młodych ludzi z Jarocina, a wspiera ją burmistrz Jarocina oraz starosta jarociński. Szczegóły na stronie www.sfcjarocin.yoyo.pl

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kyk (gość)

spacerowałem tą aleją z żoną - czytalismy sportowców .przy ulubionych robilismy sobie zdjęcia

Więcej na temat: