Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty Jarocin przegrali z Motorem Lublin

Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty Jarocin przegrali z Motorem Lublin Kamil Bachorz (archiwum)
Jarota Jarocin w sobotę rozegrali mecz w ramach rundy przedwstępna Pucharu Polski. Podopieczni Macieja Dolaty ponieśli porażkę w Lublinie. Ulegli oni Motorowi Lublin aż 0:5.

Pierwsza bramka w tym meczu padła w 23. minucie, Simona Krawczyka pokonał wtedy Paweł Jabkowski. Niespełna dziesięć minut później goście prowadzili już 2:0, a na listę strzelców wpisał się Konrad Gąsiorowski, Jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisał się Paweł Myśliwiecki.

Tuż po zmianie stron Aleksander Komora podwyższył prowadzenie gospodarzy. Wynik spotkania ustalił w 60. minucie Rafał Król.

Motor Lublin - Jarota Jarocin 5:0 (3:0)