Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty pokonali Unię Solec Kujawski 1:0 [ZDJĘCIA]

Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty pokonali Unię Solec Kujawski 1:0
Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty pokonali Unię Solec Kujawski 1:0 RED.
Jarota Jarocin w niedzielę rozegrała kolejne spotkanie w III lidze. Tym razem podopieczni Macieja Dolaty pokonali na własnym stadionie Unię Solec Kujawski 1:0. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył w 17. minucie Hubert Antkowiak.

Mecz nie stał na wysokim poziomie. Jednak piłkarze Jaroty Jarocin od początku spotkania pokazywali wyższość nad graczami z Solca Kujawskiego. Efektem tego była bramka zdobyta w 17. minucie przez Huberta Antkowiaka, który strzałem z bliskiej odległości pokonał bramkarza gości.

Do siatki rywali mogli jeszcze trafić: Krystian Benuszak (jego strzał obronił bramkarz), Krzysztof Czabański (piłka po jego strzale trafiła w słupek, a dobitka Krystiana Benuszaka była niecelna) oraz Bartosz Cierniewski (futbolówka po jego strzale trafiła w poprzeczkę).

Jarota Jarocin - Unia Solec Kujawski 1:0 (1:0)