Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty rozgromili Lechię Kostrzyn

Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty rozgromili Lechię Kostrzyn Kamil Bachorz (archiwum)
Jarota Jarocin rozgromiła Lechię Kostrzyn. Podopieczni Macieja Dolaty wygrali z rywalami aż 11:0. Warto zaznaczyć, że wszystkie bramki padły w drugiej połowie spotkania.

W pierwszej połowie Jarota Jarocin nie pokonała bramkarza rywali. Jednak w drugiej części gry strzeliła aż jedenaście bramek. Worek z bramkami rozwiązał Bartosz Cierniewski. Warto zaznaczyć, że klasycznego hat-tricka zdobył Hubert Antkowiak.

Jarota Jarocin – Lechia Kostrzyn 11:0 (0:0)
1:0 – Bartosz Cierniewski, 2:0 – Kamil Stefaniak, 3:0 – Mateusz Maruniak, 4:0 – Krzysztof Czabański, 5:0 – Hubert Antkowiak, 6:0 – Hubert Antkowiak, 7:0 – Krzysztof Czabański, 8:0 – Bartosz Cierniewski, 9:0 – Bartosz Kieliba, 10:0 – Kamil Stefaniak, 11:0 – Hubert Antkowiak

Jarota Jarocin: Kamil Czapla (46. Simon Krawczyk), Jędrzej Ludwiczak, Bartosz Kieliba, Krzysztof Czabański, Łukasz Kogut, Mateusz Maruniak (75. Adam Durowicz), Maciej Stronka (46. Bartosz Cierniewski), Jakub Namysłowski, Adam Durowicz (46. Hubert Antkowiak), Michał Goliński (65. Filip Taczała), Krystian Benuszak (46. Kamil Stefaniak)