Jarota Jarocin: Remis Jaroty z Ruchem Zdzieszowice

Jarota Jarocin: Remis Jaroty z Ruchem Zdzieszowice Kamil Bachorz (archiwum)
Jarota Jarocin w środę zmierzyła się na wyjeździe z Ruchem Zdzieszowice. Podopieczni Ryszarda Łukasika zremisowali z rywalami 1:1. Bramkę dla jarocińskiego zespołu zdobył Krzysztof Bartoszak.

Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Już w 10. minucie Simona Krawczyka pokonał Mateusz Bodzioch, Jarota Jarocin do wyrównania doprowadziła dziesięć minut później. Wtedy Tomasza Kasprzika pokonał Krzysztof Bartoszak.

Warto podkreślić, że piłkarze Jaroty Jarocin mecz kończyli w osłabieniu, bo w 57. minucie czerwoną kartką za faul ukarany został Hubert Oczkowski i musiał opuścić plac gry.

Ruch Zdzieszowice - Jarota Jarocin 1:1 (1:1)
1:0 - Mateusz Bodzioch (10.), 1:1 - Krzysztof Bartoszak (20.)

Jarota Jarocin: Krawczyk – Ludwiczak (93' Latos), Kiełba, Menzel (76' Cabański), Oczkowski, Bartoszak, Pawlak (67' Antkowiak), Skokowski, Grobelny, Garbarek, Slifirczyk (65' Zatwarnicki)

Żółte kartki: Pawlak, Bartoszak, Menzel
Czerwona kartka: Oczkowski