Policja w Jarocinie

Policja w Jarocinie: Przywłaszczyła sobie komputer

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policja w Jarocinie zatrzymała 38-letnią kobietę, która przywłaszczyła sobie komputer. Kobieta sprzęt o wartości 4 tysięcy złotych zastawiła w miejscowym lombardzie. Jarocińscy kryminalni przedstawili jej zarzut, za który grozi 5 lat więzienia.

- W lutym ubiegłego roku, 38-letnia kobieta wraz z mężem otrzymała zestaw komputerowy z Urzędu Miasta i Gminy w Jarocinie w ramach programu „Internet w domu szansą na rozwój wykluczonych cyfrowo mieszkańców gminy Jarocin”. Powierzonego sprzętu nie można było zbyć ani demontować. Jednak w styczniu tego roku kobieta, mieszkanka Jarocina, zastawiła komputer w miejscowym lombardzie w zamian za pożyczkę w kwocie 1900 zł - podkreśla sierż. sztab. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Policja w Jarocinie: Przywłaszczyła sobie komputerKobieta przestała spłacać raty za zastawiony sprzęt komputerowy, który trafił na aukcję jednego z portali internetowych, gdzie został wypatrzony przez pracownika jarocińskiego urzędu. Jeszcze tego samego dnia policja w Jarocinie została zawiadomiona o popełnieniu przestępstwa.

Zobacz także: Policjanci uratowali życię 18-latce

Sprawą zajęli się kryminalni. - Wczoraj kobieta usłyszała zarzut przywłaszczenia powierzonego jej mienia. 38 latka przyznała się do zarzucanego jej czynu. Teraz grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności - dodaje rzecznik prasowy.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!