PIŁKA NOŻNA
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Unia Swarzędz, III liga, sobota, godz. 12. Stadion przy ul. 23 Października w Tarnowie Podgórnym.
Nielba Wągrowiec – Sparta Brodnica, III liga, sobota, godz. 15. Stadion przy ul. Kościuszki w Wągrowcu.
Polonia Środa Wielkopolska – Centra Ostrów Wielkopolski, III liga, sobota, godz. 16. Stadion przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.
Victoria Września – Warta Poznań, III liga, sobota, godz. 16. Stadion przy ul. Kosynierów we Wrześni.
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Pogoń Mogilno, III liga, sobota, godz. 16. Stadion przy ul. Piłsudskiego w Ostrowie Wielkopolskim.
Sokół Kleczew – Lech II Poznań, III liga, sobota, godz. 17. Stadion przy alejach 600-lecia w Kleczewie.
IV LIGA WIELKOPOLSKA
grupa północna – sobota: Lubuszanin Trzcianka – Grom Plewiska (12), Sparta Szamotuły – Warta Międzychód (13.30), Iskra Szydłowo – 1920 Mosina (16), Leśnik Margonin – Huragan Pobiedziska (16), Sparta Oborniki – Wełna Skoki Mieszko Gniezno – GKS Dopiewo (17); niedziela: Pelikan Niechanowo – 1922 Lechia Kostrzyn (15), Płomień Przyprostynia – Zjednoczeni Trzemeszno (17).
grupa południowa – awansem Victoria Ostrzeszów – Biały Orzeł Koźmin 1:1; sobota: Olimpia Koło – Grom Wolsztyn (15), LKS Ślesin – KKS Włókniarz 1925 Kalisz (16), Obra 1912 Kościan – LKS Gołuchów (16), Polonia 1912 Leszno – PKS Racot (16), Dąbroczanka Pępowo – Kania Polcopper Gostyń (17); niedziela: Orzeł Mroczeń – Górnik Konin (15), Piast Kobylin – SKP Słupca (16).
Górnicza Konin – Noteć Inowrocław, II liga kobiet, piątek, godz. 14. Stadion przy. ul. Podwale w Koninie.
Polonia Środa Wielkopolska – Tucholanka Tuchola, II liga kobiet, niedziela, godz.15. Stadion przy ul. Sportowej w Środzie Wlkp.
Lech Poznań – Warta Poznań, Centralna Liga Juniorów, sobota, godz. 12. Stadion przy ul. Leśnej we Wronkach.
Lech Poznań – Warta Poznań, Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych, sobota, godz. 15. Stadion w Popowie koło Wronek.
WIOŚLARSTWO
Centralne kontrolne regaty otwarcia sezonu seniorów, mistrzostwa Polski w jedynkach i dwójkach bez sternika, sobota, godz. 10, niedziela, godz. 9.30. półfinały, godz. 13, finały. Tor Regatowy Malta przy ul. Wiankowej w Poznaniu.
FUTSAL
Red Dragons Pniewy – AZS UG Gdańsk, ekstraklasa mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Wolności w Pniewach.
KOSZYKÓWKA
JTC MUKS Poznań – JAS FBG Sosnowiec, I liga kobiet, sobota, godz. 14. Hala przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu.
AZS Politechnika Poznań – Pogoń Prudnik, drugi mecz play-out o pozostanie w I lidze mężczyzn, sobota, godz. 19. Hala UAM przy ul. Zagajnikowej w Poznaniu.
Drogbruk Kalisz – Alba Chorzów, II liga mężczyzn, sobota, godz. 20. Hala przy ul. 3 Maja w Kaliszu.
Sokół Marbo Międzychód – Sudety Jelenia Góra, II liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala przy ul. Dworcowej w Międzychodzie.
Basket Club Obra Kościan – Jamalex Polonia 1912 Kościan, II liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala przy ul. W. Maya w Kościanie.
Rawia Rawag Rawicz – Exact Systems Śląsk Wrocław, II liga mężczyzn, sobota, godz. 17.30 Hala przy ul. Przyjemskiego w Rawiczu-Sierakowie.
PIŁKA RĘCZNA
MKS Poznań – Real Astromal Leszno, I liga mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Newtona w Poznaniu.
MKS Kalisz – Ostrovia Ostrów Wielkopolski, I liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala przy ul. Hanki Sawickiej w Kaliszu.
KS AP Poznań – AZS AWF Volkswagen Poznań, II liga kobiet, sobota, godz. 17.30. Hala przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu.
Grunwald Poznań – Zagłębie II Lubin, II liga mężczyzn, sobota, godz. 14. Hala przy ul. Newtona w Poznaniu.
SIATKÓWKA
18. Wielkanocny Ogólnopolski Turniej Dziewcząt i Chłopców, sobota, godz. 10, niedziela, godz. 9, hala Gimnazjum nr 2 przy ul. Kutrzeby w Murowanej Goślinie.
HOKEJ NA TRAWIE
AZS Politechnika Poznańska – LKS Rogowo, I liga mężczyzn, sobota, godz.15. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
AZS AWF Poznań – LKS Gąsawa, I liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
Warta Poznań – Polonia Środa Wielkopolska, I liga mężczyzn, sobota, godz. 19. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
Warta Poznań – UKH Start 1954 Gniezno, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 12. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
AZS Politechnika Poznańska – Siemianowiczanka, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 14. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
Polonia Środa Wielkopolska – AZS AWF Poznań, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 14. Boisko przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.
AZS Politechnika Poznańska – ULKS Dwójka Nysa, I liga kobiet, niedziela, godz. 16. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
Lipno Stęszew – Stella Gniezno, II liga mężczyzn, niedziela, godz. 12.30. Boisko przy ul. Trzebawskiej w Stęszewie.
JIU-JITSU
VII Memoriał Helio Gracie, sobota, niedziela, godz. 10, hala przy ul. Gimnazjalnej w Opalenicy.
TENIS STOŁOWY
Stella Gniezno – ATS Białystok, I liga kobiet, niedziela, godz. 12. Hala przy ul. Bł. Jolenty w Gnieźnie.
HOKEJ NA LODZIE
Drugi Memoriał Witalisa Ludwiczaka, sobota, godz. 12, niedziela, godz. 9. Lodowisko im. Witalisa Ludwiczaka "Chwiałka" przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu.
Zajrzyj na BUŁGARSKĄ.PL: Serwis kibiców Lecha Poznań!
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?