Białe Tygrysy Jarocin: Trzy medale zawodniczek Białych Tygrysów Jarocin[ZDJĘCIA]

Białe Tygrysy Jarocin: Trzy medale zawodniczek Białych Tygrysów Jarocin
Białe Tygrysy Jarocin: Trzy medale zawodniczek Białych Tygrysów Jarocin Białe Tygrysy Jarocin
Białe Tygrysy Jarocin zdobyły trzy medale podczas najbardziej prestiżowego turnieju taekwondo w Polsce, Polish Open / Warsaw Cup 2014, zwanego również Międzynarodowymi Mistrzostwami Polski.

Białe Tygrysy Jarocin zdobyły trzy medale podczas najbardziej prestiżowego turnieju taekwondo w Polsce, Polish Open / Warsaw Cup 2014, zwanego również Międzynarodowymi Mistrzostwami Polski. Na najwyższym stopniu podium uplasowały się kadetka Martyna Stasik oraz juniorka Patrycja Adamkiewicz, natomiast brązowy krążek wywalczyła kolejna juniorka Zuzanna Kaczmarek.

W zwodach, które rozgrywane były w Warszawie wzięło udział około 800 zawodniczek i zawodników z 24 państw, w tym bardzo liczna, bo aż dwunastoosobowa ekipa Białych Tygrysów. - W tym roku postanowiliśmy, że do Warszawy zabierzemy również ekipę z rocznika 2002, najmłodszego, jaki mógł wystartować w tych zawodach. Doszliśmy do wniosku, że lepszym rozwiązaniem dla dziewcząt będzie walka nawet z dwa lata starszymi rywalkami, niż np. start w jakiś mniejszych zawodach krajowych, czy zagranicznych i wizja stoczenie jednej, a w przypadku wygranej maksymalnie dwóch walk – mówiła o powodach wysłania tak licznej ekipy trener jarocińskiego klubu Józefina Nowaczyk-Wróbel.