PIŁKA NOŻNA
Lech Poznań – Polonia Środa Wielkopolska, mecz sparingowy, niedziela, godz. 12. Boisko pod balonem przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu (zamknięty dla publiczności i mediów).
VI edycja halowego turnieju Krzywiń LIRA Cup, finały, niedziela, godz. 10-16. Hala przy ul. Chłapowskiego w Krzywiniu.
FUTSAL
Futsal Leszno – Futsal Oborniki, I liga mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala Trapez im. Zbigniewa Białasa przy Alejach Jana Pawła II w Lesznie.
Mieszko Gniezno – KU AZS UZ Zielona Góra, I liga mężczyzn (grupa północna), sobota, godz.19. Hala GOSiR przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.
KOSZYKÓWKA
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski – JAS FBG Zagłębie Sosnowiec, ekstraklasa kobiet,sobota, godz. 17. Hala przy ul. Batorego w Ostrowie Wielkopolskim.
Pomarańczarnia MUKS Poznań – Olimpia Wodzisław Śląski, I liga kobiet (grupa B), sobota, godz. 17. Hala B POSiR przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu.
Tęcza Leszno – Grot TomiQ Pabianice, I liga kobiet (grupa B), niedziela, godz. 17. Hala przy ul. Henrykowskiej w Lesznie.
Biofarm Basket Poznań – R8 Basket AZS Politechnika Kraków, I liga mężczyzn, niedziela, godz.17. Hala City Zen przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
Sklep Polski MKS Gniezno – AZS UML PBDI Toruń, II liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 16. Hala przy ul. Łubieńskiego w Gnieźnie.
Sokół Międzychód – Biofarm Basket Suchy Las, II liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Dworcowej w Międzychodzie.
BC Obra Kościan – Gryf Goleniów, II liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz.17. Hala przy ul. Wielichowskiej w Kościanie.
KS Kosz Pleszew – RKKS Rawia Rawag Rawicz, II liga mężczyzn (grupa D), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Krzywoustego w Pleszewie.
PIŁKA RĘCZNA
Grunwald Poznań – MKS Grudziądz, I liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Newtona w Poznaniu.
Nielba Wągrowiec – Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna, I liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 18. Hala OSiR przy ul. Kościuszki w Wągrowcu.
Real Astromal Leszno – SMS ZPRP Gdańsk, I liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 18. Hala Trzynastka przy ul. Rejtana w Lesznie.
KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – AZS AWF Biała Podlaska, I liga mężczyzn (grupa B), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim.
Dlaczego Luis Henriquez chciał znów grać w Polsce?
SIATKÓWKA
Enea PTPS Piła – Developres SkyRes Rzeszów, ekstraklasa kobiet, poniedziałek, godz.18. Hala MOSiR przy ul. Żeromskiego w Pile.
Energa MKS Kalisz – Radomka Radom, I liga kobiet, piątek, godz. 18. Hala Arena Kalisz przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Kaliszu.
UKS ZSMS Poznań – SMS Police, II liga kobiet (grupa 1), sobota, godz. 17.30 Hala Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego ma Osiedlu Tysiąclecia 43 w Poznaniu.
Energa MKS Kalisz – SPS Konspol Słupca, II liga mężczyzn (grupa 3), sobota, godz. 17. Hala OSRiR przy ul. Łódzkiej w Kaliszu.
SZERMIERKA
Puchar Europy kadetek we florecie, turniej indywidualny, sobota, godz. 9,turniej drużynowy, niedziela, godz. 9. Hala UAM przy ul. Zagajnikowej 9 w Poznaniu.
KRĘGLE
Czarna Kula Poznań – Dziewiątka-Amica Wronki, superliga mężczyzn, niedziela, godz. 12. Kręgielnia im. Stanisława Gojżewskiego przy ul. Piastowskiej 40 a w Poznaniu.
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?