II liga: Czwarta porażka Jaroty. Tym razem z Czarnymi Żagań [FOTO]

Czwartą porażkę w rundzie wiosennej ponieśli piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. W niedzielę podopieczni Tomasza Mazurkiewicza ulegli Czarnym Żagań 0:3.

Był to słaby mecz w wykonaniu piłkarzy Jaroty Hotel Jarocin. Już w 1. minucie spotkania goście wyszli na prowadzenie. Mariusz Szuszkiewicz strzałem w długi róg pokonał Dariusza Brzostowskiego. Piłkarze Jaroty Hotel Jaroty groźną sytuację stworzyli dopiero w 27. minucie. Wtedy strzał z rzutu wolnego Bartłomieja Pawłowskiego przeleciał obok bramki. Niespełna pięć minut później goście zdobyli drugą bramkę. Tym razem piłkę z bliskiej odległości do siatki wpakował Fabian Pawela. Przed przerwą na bramkę rywali uderzał Karol Danielak, ale piłka po jego strzale przeleciała nad bramką.

Po zmianie stron lepiej prezentowali się goście z Żagania. Podopieczni Romualda Szukiełowicza od początku atakowali jarocińską bramkę. Efektem była bramka strzelona w 52. minucie meczu. Na listę strzelców ponownie wpisał się Fabian Pawela. Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin groźną akcję w tej części meczu przeprowadzili dopiero w 77. minucie spotkania. Wtedy piłkę w pole karne dośrodkował Patryk Cierniewski. Tam najwyżej wyskoczył Damian Pawlak, ale futbolówka po jego strzale głową przeleciała obok słupka. Na bramkę próbował jeszcze uderzać Bartłomiej Pawłowski, ale jego strzał był niecelny.

JAROTA Hotel Jarocin – CZARNI Żagań 0:3 (0:1)
0:1 Szuszkiewicz (1.), 0:2 Pawela (32.) 0:3 Pawela (52.)

Jarota Hotel Jarocin: Brzostowski, Oczkowski, Kieliba, Garbarek, Kamiński (88. Grzelak), Grobelny, Danielak (61. Nawrocki), Białożyt (46. Pawlak), Pawłowski, Cierniewski, Mania (57. Owczarek)

Żółta kartka: Mania