II liga: Jarota lepsza od MKS-u Kluczbork

Bartłomiej Pawłowski dał zwycięstwo Jarocie Hotel Jarocin. (archiwum)
Bartłomiej Pawłowski dał zwycięstwo Jarocie Hotel Jarocin. (archiwum) Kamil Bachorz
Kolejne zwycięstwo w drugiej lidze odnieśli piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. W środę podopieczni Janusza Niedźwiedzia pokonali na wyjeździe MKS Kluczbork 1:0.

Jedyną bramkę w tym meczu zdobył w 83. minucie Bartłomiej Pawłowski. Warto podkreślić, że od 71. minuty piłkarze Jaroty grali w przewadze, bo drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartę ujrzał gracz gospodarzy – Marcin Dymkowski.

MKS Kluczbork – JAROTA Hotel Jarocin 0:1 (0:0)