II liga: Jarota wygrała z Energetykiem ROW Rybnik

Kamil Bachorz
Karol Danielak w meczu z Energetykiem ROW Rybnik zdobył dwie bramki.
Karol Danielak w meczu z Energetykiem ROW Rybnik zdobył dwie bramki. Kamil Bachorz
Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin pokonali w sobotę Energetyk ROW Rybnik 2:1. Tym samym na koniec sezonu zajęli wysokie czwarte miejsce w drugiej lidze gr. zachodniej.

Dwie bramki w tym meczu zdobył Karol Danielak, który najpierw piłkę do siatki skierował w 60. minucie spotkania, a drugiego gola strzelił w trzeciej minucie doliczonego czasu gry. Honorową bramkę dla gospodarzy z Rybnika strzelił w 71. minucie Mateusz Szatkowski.

Dzięki wygranej podopieczni Janusza Niedźwiedzia zajęli wysokie czwarte miejsce w tabeli drugiej ligi gr. zachodniej.

ENERGETYK ROW Rybnik - JAROTA Hotel Jarocin 1:2 (0:0)