II liga: Kolejny remis Jaroty. Tym razem z Ruchem Zdzieszowice

Bardzo słabe spotkanie oglądali kibice, którzy zasiedli na trybunach jarocińskiego stadionu. Tym razem piłkarze Jaroty Hotel Jarocin zremisowali z Ruchem Zdzieszowice 0:0.

Poziom spotkania stał na bardzo niskim poziomie. Obydwie drużyny stwarzały sobie sytuacje, ale żadnej nie potrafili wykorzystać. Warto podkreślić, że między słupkami jarocińskiej bramki stanął ponownie Dariusz Brzostowski.

Pierwszą sytuację na zdobycie bramki w tym meczu piłkarze Jaroty Hotel Jarocin stworzyli sobie w 4. minucie. Piłkę w pole karne z rzutu wolnego wrzucił Krzysztof Czabański. Najwyżej wyskoczył Jędrzej Ludwiczak, który oddał strzał głową. Jednak był on niecelny, bo przeleciał nad bramką. Chwilę później uderzenie Damiana Pawlaka kapitalnie obronił bramkarz Ruchu Zdzieszowice. W 35. minucie piłkę w pole karne wrzucił Igor Skowron. W kierunku bramki uderzył ją Michał Grobelny, ale jego strzał był niecelny. W pierwszej połowie na listę strzelców mogli się jeszcze wpisać: Krzysztof Czabański, Łukasz Białożyt czy Igor Skowron. Jednak nie potrafili oni skierować piłki do bramki rywali.

W drugiej części spotkania piłkarze Jaroty pierwszą sytuację stworzyli sobie dopiero w 57. minucie. Wtedy w pole karne piłkę wrzucił Łukasz Białożyt, ale futbolówkę bez problemu złapał Tomasz Kasprzik (brat Grzegorza Kasprzika, byłego bramkarza Lecha Poznań). Chwilę później na bramkę rywali uderzał Sebastian Kamiński, ale piłka po jego strzale przeleciała obok bramki. W drugiej połowie do siatki mógł trafić jeszcze Karol Danielak, ale po jego strzale przeleciał nad bramką.

JAROTA Hotel Jarocin - RUCH Zdzieszowice 0:0