II liga: Prezent wielkanocny dla kibiców Jaroty [ZDJĘCIA]

Krzysztof A. Trybulski "Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie"
Niemały prezent wielkanocny sprawili piłkarze Jaroty Hotel Jarocin swoim kibicom. W sobotę podopieczni Jarosława Araszkiewicza w meczu o sześć punktów pokonali MKS Oława 2:1.

Bramki w tym spotkaniu padały w drugiej połowie meczu. Najpierw w 54. minucie „szczupakiem” piłkę do siatki skierował Mateusz Śliwa. Chwilę później na 2:0 podwyższył Sebastian Kamiński. Gospodarze honorowego gola strzelili dopiero w doliczonym czasie gry. Wtedy na listę strzelców wpisał się Jakub Kalinowski.

MKS Oława - Jarota Hotel Jarocin 1:2 (0:0)
0:1 - Mateusz Śliwa (54.), 0:2 - Sebastian Kamiński (73.), 1:2 - Jakub Kalinowski (90.)

Jarota Hotel Jarocin: Szymański, Skowron (29' Oczkowski), Kieliba, Garbarek, Filipiak, Czabański (46' Danielak), Białożyt, Kamiński, Olejniczak (57' Pawlak), Śliwa, Owczarek

Żółte kartki: Igor Skowron, Bartosz Kieliba, Hubert Oczkowski (Jarota)