II liga: Trzecia porażka Jaroty

Trzecią porażkę z rzędu ponieśli w sobotę piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. W ramach 7. kolejki drugiej ligi podopieczni Czesława Owczarka ulegli na wyjeździe Miedzi Legnica 0:1. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył w 7. minucie Jakub Grzegorzewski.

Trener Czesław Owczarek w tym meczu nie mógł skorzystać z kontuzjowanego Bartosza Kieliby. Pierwsza połowa była lepsza w wykonaniu gospodarzy. Efektem dobrej gry podopiecznych Bogusława Baniaka była bramka strzelona już w 7. minucie meczu. Wtedy zamieszanie pod bramką wykorzystał Jakub Grzegorzewski i skierował piłkę do siatki. W 15. minucie z ok. 20. metra uderzał Krzysztof Bartoszak, ale piłka po jego strzale przeleciała obok bramki. Chwilę później doskonałą sytuację na zmianę wyniku miał Damian Pawlak, ale piłkę po jego strzale fenomenalnie obronił Andrzej Bledzewski. Tuż przed przerwą do siatki mógł trafić Krzysztof Bartoszak, ale na posterunku był bramkarz Miedzi, który nie pozwolił, aby piłka wpadła do bramki.

W drugiej połowie na placu gry dominowali piłkarze Jaroty. Doskonałą sytuację zmarnował w 60. minucie Maciej Tomkowiak. Pomocnik jarocińskiego zespołu znalazł się w sytuacji sam na sam z Andrzejem Bledzewskim, ale nie potrafił pokonać bramkarza Miedzi.

Miedź Legnica – Jarota Hotel Jaroci 1:0 (1:0)