Jarota Jarocin: Jarota przegrała z Gryfem 0:3 [ZDJĘCIA]

Jarota Jarocin: Jarota przegrała z Gryfem 0:3
Jarota Jarocin: Jarota przegrała z Gryfem 0:3 Kamil Bachorz
Jarota Jarocin nie przełamała złej passy. Choć drużyna zaprezentowała się lepiej niż w poprzednich spotkaniach, to przegrała ona z Gryfem Wejherowo 0:3.

Piłkarze Jaroty Jarocin źle rozpoczęli to spotkanie, bo pierwszą bramkę stracili już w 2. minucie meczu. Wtedy Przemysława Kazimierczaka z bliskiej odległości pokonał Mateusz Dąbrowski. Gospodarze pierwszą groźną sytuację stworzyli dopiero w 12. minucie spotkania. Wtedy strzał z dystansu Krzysztofa Czabańskiego obronił bramkarz gości. W pierwszej części meczu doskonałą sytuację na doprowadzenie do remisu miał Krzysztof Bartoszak, ale piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek.

Po zmianie stron obydwie drużyny chciały skierować piłkę do bramki przeciwnika. Udało się to tylko graczom z Wejherowa. W 57. Minucie sędzia dopatrzył się, że Przemysław Kazimierczak, który wykopywał piłkę wyszedł z nią poza pole karne i odgwizdał rzut wolny na linii szesnastego metra. Goście wykorzystali stały fragment gry i bez problemu skierowali piłkę do siatki. Na listę strzelców wpisał się wtedy Łukasz Pietroń. Trzeciego gola w 84. minucie spotkania zdobył Mateusz Dąbrowski, który dobił uderzenie Michała Twardowskiego. W drugiej części spotkania sytuację na strzelenie bramki miał dobrze spisujący się w tym meczu Krzysztof Bartoszak, ale nie potrafił ich wykorzystać.

- Ciężko cokolwiek powiedzieć po tym spotkaniu. Był to piąty mecz i czwarta nasza porażka. Nie strzeliliśmy bramki. Za to głupio je straciliśmy. W szczególności chodzi o pierwszą bramkę, która wpadła w 2. minucie i ustawiła mecz. W tej lidze lepiej cofnąć się i bronić wyniku niż atakować. Jeśli chodzi o drugą bramkę, to podobno wyszedłem z piłką w pole karne. Pierwszy raz w życiu mi się coś takiego zdarzyło – mówił po meczu Przemysław Kazimierczak, bramkarz Jaroty Jarocin.

Jarota Jarocin – Gryf Wejherowo 0:3 (0:1)
0:1 – Mateusz Dąbrowski (2.), 0:2 – Łukasz Pietroń (57.), 0:3 – Mateusz Dąbrowski (84.)

Jarota Jarocin: Kazimierczak –Ludwiczak (79' Latos), Kieliba, Garbarek, Skokowski – Czabański (61' Durowicz), Menzel, Zatwarnicki, Antkowiak (61' Ślifirczyk), Grobelny (75' Staszowski) – Bartoszak