Jarota Jarocin: Jarota przegrała z MKS Kluczbork 1:2 [ZDJĘCIA]

Jarota Jarocin: Jarota przegrała z MKS Kluczbork 1:2
Jarota Jarocin: Jarota przegrała z MKS Kluczbork 1:2 Marcin Szecel
Drugą z rzędu porażkę pod wodzą Jędrzeja Kędziory ponieśli piłkarze Jaroty Jarocin. W sobotę przegrali oni na wyjeździe z MKS Kluczbork 1:2.

Piłkarze Jaroty Jarocin bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie. Już w 14. minucie objęli oni prowadzenie. Wtedy dokładne podanie od Piotra Skokowskiego wykorzystał Krzysztof Bartoszak i strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy. Chwilę później Krzysztof Bartoszak mógł po raz kolejny wpisać się na listę strzelców. Jednak piłka po jego uderzeniu zza pola karnego nie znalazła drogi do siatki, bo trafiła w słupek. Gospodarze do wyrównania doprowadzili w 42. minucie. Wtedy Adam Orłowicz z bliskiej odległości pokonał Karola Szymańskiego.

W drugiej połowie bramkarza gospodarzy mógł pokonać Hubert Oczkowski, ale piłka po jego strzale ostatecznie nie znalazła drogi do siatki. Gospodarze drugą bramkę w tym meczu zdobyli w 75. minucie. Wtedy Adam Orłowski zagrał piłkę w pole karne. Futbolówka dotarła do Wojciecha Bzdęgi, który z bliskiej odległości pokonał bramkarza Jaroty. W 82. minucie kibice przeżyli chwilę grozy, bo na boisku upadł Łukasz Ganowskicz. Gracz MKS Kluczbork, który nie był atakowany przez żadnego gracza Jaroty nagle zasłabł. Został on przewieziony karetką do szpitala Po wstępnych diagnozach stwierdzono u niego problem z sercem.

MKS Kluczbork – Jarota Jarocin 2:1 (1:1)
0:1 – Krzysztof Bartoszak (14.), 1:1 – Adam Orłowicz (42.), 2:1 – Wojciech Bzdęga (75.)

Jarota Jarocin: Szymański, Ludwiczak (81′ Mikołajczak), Kieliba, Garbarek, Skokowski, Oczkowski (86’ Majusiak), Wojciechowski, Czabański, Pawlak, Grobelny, Bartoszak (46′ Antkowiak)

Żółte kartki: Michał Grobelny (Jarota)

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0