Jarota Jarocin: Kolejna porażka Jaroty. Tym razem z Bytovią [ZDJĘCIA]

Porażka Jaroty Jarocin z Bytovią Bytów
Porażka Jaroty Jarocin z Bytovią Bytów Kamil Bachorz
Jarota Jarocin poniosła trzecią porażkę z rzędu. W niedzielę podopieczni Jarosława Araszkiewicza przegrali na własnym boisku 1:4. Honorową bramkę dla gospodarzy strzelił Marcin Wojciechowski.

Piłkarze Jaroty Jarocin już od 10. minuty musieli grać w osłabieniu, bo czerwoną kartką za faul w polu karnym został ukarany Hubert Oczkowski. Sędzia Tomasz Białek z Gorzowa Wielkopolskiego wskazał na „wapno”, a piłkę do siatki pewnie skierował Janusz Surdykowski. Jeszcze przed przerwą goście strzelili drugiego gola. Ponownie bramkarza Jaroty pokonał Janusz Surdykowski, który z bliskiej odległości uderzył piłkę w kierunku bramki. Futbolówka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki.

Jarota Jarocin: Kolejna porażka Jaroty. Tym razem z Bytovią

W drugiej części spotkania bramkarz Jaroty Jarocin dwa razy musiał wyciągać piłkę z siatki. Z kolei gospodarze strzeli tylko jednego gola. Najpierw w 55. minucie strzałem z dystansu popisał się Mateusz Michalski. Piłka odbiła się jeszcze od nogi Piotra Garbarka i wpadła do siatki. Chwilę później piłkarze Jaroty strzelili kontaktową bramkę. Do siatki trafił Karol Danielak, ale sędzia nie uznał tego trafienia, bo dopatrzył się pozycji spalonej zawodnika z Jarocina. W 71. minucie w polu karnym sfaulowany został Marcin Wojciechowski i Tomasz Białek ponownie wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł sam poszkodowany, który pokonał Dominika Sobańskiego. Goście kropkę nad „i” postawili w 82. minucie meczu. Wtedy Karola Szymańskiego ponownie pokonał Janusz Surdykowski, który strzelił w tym spotkaniu trzy bramki.

Jarota Jarocin – Bytovia Bytów 1:4
0:1 Surdykowski, 0:2 Surdykowski, 0:3 Michalski, 3:1 Wojciechowski, 1:4 Surdykowski