Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty przegrali z Centrą Ostrów Wielkopolski [ZDJECIA]

Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty przegrali z Centrą Ostrów Wielkopolski
Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty przegrali z Centrą Ostrów Wielkopolski RED.
Jarota Jarocin nie będzie dobrze pamiętać meczu inauguracyjnego w III lidze. W niedzielę podopieczni Macieja Dolaty, którzy kończyli ten mecz w ósemkę przegrali z Centrą Ostrów Wielkopolski 0:2.

Jarota Jarocin pierwszą bramkę straciła w 20. minucie. Wtedy rzut karny wykorzystał Tomasz Adamiak. Kapitan gości drugiego gola w tym spotkaniu strzelił w 48. minucie. Wtedy także wykorzystał jedenastkę.

Warto podkreślić, że gospodarze kończyli mecz w osłabieniu. Czerwone kartki ujrzeli: Maciej Stronka, Krystian Benuszak oraz Michał Grobelny.