Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty przegrali z MKS Kluczbork

Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty przegrali z MKS Kluczbork Kamil Bachorz (archiwum)
Jarota Jarocin poniosła kolejną porażkę w rozgrywkach drugiej ligi grupy zachodniej. W środę podopieczni Ryszarda Łukasika przegrali na własnym stadionie z MKS-em Kluczbork 0:2.

Jarota Jarocin pierwszą bramkę straciła już w 6. minucie meczu. Wtedy Przemysława Kazimierczaka, który do jarocińskiej bramki powrócił po kontuzji pokonał Piotr Giel. W odpowiedzi piłka po strzale Krzysztofa Bartoszaka minęła słupek bramki gości. Chwilę później strzał Huberta Oczkowskiego minął minimalnie okienko bramki MKS-u. W pierwszej części gry futbolówka po uderzeniu przez Damiana Pawlaka nie znalazła drogi do siatki.

W drugiej części gry do siatki trafiali goście. Zrobił to w 90. minucie Piotr Burski. Wtedy Przemysław Kazimierczak przejął piłkę i wdał się w drybling z graczami gości. Ostatecznie golkiper wybił piłkę, ale ta trafiła na głowę Burskiego i wpadła do siatki. W zespole Jaroty Krzysztof Bartoszak próbował przelobować bramkarza gości, ale piłkę z linii bramkowej wybili obrońcy.

Piłkarze Jaroty Jarocin kończyli mecz w osłabieniu, bo czerwoną kartką w 86. minucie został ukarany Hubert Oczkowski.

Jarota Jarocin - MKS Kluczbork 0:2 (0:1)
0:1 - Piotr Giel (6.), 0:2 - Piotr Burski (90+2)

Jarota Jarocin: Kazimierczak – Garbarek, Ludwiczak, Kieliba – Menzel, Skowron (64. Czabański), Oczkowski, Bartoszak, Pawlak (54. Zatwarnicki), Grobelny (71. Nawrocki) – Antkowiak (73. Cierniewski)

Czerwona kartka: Hubert Oczkowski (86.)