Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty wygrali z UKP Zielona Góra 3:1 [ZDJĘCIA]

Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty wygrali z UKP Zielona Góra 3:1
Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty wygrali z UKP Zielona Góra 3:1 Kamil Bachorz
Piłkarze Jaroty Jarocin pokonali w niedzielę UKP Zielona Góra 3:1. Choć po pierwszej połowie przerywali oni 0:1, to po przerwie zdołali się podnieść i strzelili trzy bramki.

W pierwszej części na placu gry przeważali piłkarze Jaroty Jarocin. Jednak bramkę strzelili goście. W 44. minucie Wojciech Okińczyc wykorzystał podanie z głębi pola od swojego kolegi i strzałem w długi róg pokonał bramkarza Jaroty. W zespole gospodarzy na listę strzelców mógł się wpisać Damian Pawlak. Jednak nie zdołał on pokonać bramkarza z Zielonej Góry.

Po zmianie stron ponownie na boisku przeważali podopieczni Jędrzeja Kędziory. Dzięki temu strzelili trzy bramki. Najpierw w 63. minucie Krzysztof Bartoszak zagrał do Huberta Oczkowskiego, który strzałem z ostrego kąta pokonał Wojciecha Fabisiaka. Drugą bramkę dołożył sześć minut później Krzysztof Bartoszak. Zawodnik Jaroty zdecydował się uderzyć z rzutu wolnego. Piłka odbiła się przed bramkarzem i wpadła pod poprzeczkę. Trzecia bramka dla Jaroty padła w 84. minucie. Wtedy w polu karnym faulowany był Krzysztof Bartoszak i Przemysław Bzowski z Gdańska wskazał na wapno. Do piłki oddalonej jedenaście metrów od bramki podszedł Marcin Wojciechowski, który pewnie pokonał bramkarza.

Jarota Jarocin – UKP Zielona Góra 3:1 (0:1)
0:1 – Wojciech Okińczyc (44.), 1:1 – Hubert Oczkowski (63.), 2:1 – Krzysztof Bartoszak (69.), 3:1 – Marcin Wojciechowski (84. – rzut karny)