Jarota Jarocin: Piotr Grzyb, drugi trener MKS Kluczbork po meczu z Jarotą

Jarota Jarocin: Piotr Grzyb, drugi trener MKS Kluczbork po meczu z Jarotą Jarocin Marcin Szecel
Jarota Jarocin przegrała w sobotę z MKS Kluczbork 1:2. - Chcemy bardzo podziękować za to spotkanie ponieważ zawodnicy dali z siebie bardzo dużo na boisku - mówił po meczu Piotr Grzyb, drugi trener MKS Kluczbork.

Piotr Grzyb, drugi trener MKS Kluczbork – Chcemy bardzo podziękować za to spotkanie ponieważ zawodnicy dali z siebie bardzo dużo na boisku. W pierwszej połowie byliśmy w wielu sytuacjach bardzo spóźnieni i nie dochodziliśmy do indywidualnego krycia. Przez to nasza gra nie wyglądała tak jak byśmy sobie tego życzyli. Wiedzieliśmy, że Jarota to jest zespół, który głównie bazuje na stałych fragmentach gry. Zdawaliśmy sobie sprawę, że Jarota tak właśnie zagra i cały tydzień nad tym pracowaliśmy. W trakcie przerwy powiedzieliśmy zawodnikom, że mamy drugą połowę, aby uspokoić grę, zmienić kilka rzeczy. W drugiej części meczu nasza gra wyglądała o wiele lepiej i konsekwentnie do końca szukaliśmy swojej okazji. Są to dla nas bardzo ważne i cenne punkty.