Jarota Jarocin przegrała z Miedzią Legnica [ZDJĘCIA]

Jarota Jarocin przegrała z Miedzią Legnica
Jarota Jarocin przegrała z Miedzią Legnica Kamil Bachorz
Jarota Jarocin w środę zmierzyła się z Miedzią Legnica. Niestety to spotkanie zakończyło się wysoką porażką gospodarzy. Podopieczni Jędrzeja Kędziory przegrali z pierwszoligowce 0:5.

Jarota Jarocin w środę zmierzyła się z Miedzią Legnica. Niestety to spotkanie zakończyło się wysoką porażką gospodarzy, bo przegrali oni aż 0:5.

Pierwszy na listę strzelców wpisał się Zbigniew Zakrzewski. Jeszcze przed przerwą do siatki trafił Marcin Burkhardt. Z kolei w drugiej połowie bramkarza Jaroty pokonali: Jakub Chrzanowski, Daniel Bueno i Piotr Kasperkiewicz.

– Zawodnicy nie powinni po takim meczu spuszczać głów. Taki mecz miał im pokazać nad czym musimy pracować i do czego powinniśmy dążyć. – mówił po meczu Jędrzej Kędziora, trener Jaroty Jarocin.

W zespole Jaroty Jarocin zagrało kilku testowanych zawodników.. W tej grupie znaleźli się bramkarz Michał Kołba (ostatnio Calisia Kalisz), obrońca Bartosz Ciarkowski (Pelikan Niechanowo), obrońca Krystian Anioła (Ruch Zdzieszowice) oraz napastnik Łukasz Ślifirczyk (Broń Radom).

Jarota Jarocin – Miedź Legnica 0:5 (0:2)
0:1 – Zbigniew Zakrzewski (38.), 0:2 – Marcin Burkhardt (44.), 0:3 – Jakub Chrzanowski (50.), 0:4 – Daniel Bueno (64.), 0:5 – Piotr Kasperkiewicz (90.)

Jarota Jarocin: Michał Kołba (70. Simon Krawczyk), Krystian Anioła (87. Adam Sawarzyński), Bartosz Kieliba, Krzysztof Czabański (46. Jędrzej Ludwiczak), Piotr Skokowski (46. Bartosz Ciarkowski), Hubert Oczkowski (46. Marcin Wojciechowski), Michał Grobelny (60. Igor Skowron), Mateusz Zatwarnicki (70. Emil Poczta), Damian Pawlak (70. Bartosz Cierniewski), Adam Durowicz (46. Mateusz Duszyński), Łukasz Ślifirczyk