Jarota Jarocin przegrała z Pelikanem Niechanowo 3:4

Jarota Jarocin przegrała z Pelikanem Niechanowo 3:4 Kamil Bachorz (archiwum)
Jarota Jarocin rozegrała w sobotę kolejny mecz kontrolny. Tym razem podopieczni Grzegorza Wesołowskiego ulegli na własnym boisku Pelikanowi Niechanowo 3:4.

Pierwsi na prowadzenie wyszli goście. Już w 8. minucie Łukasz Zagdański pokonał bramkarza Jaroty. Chwilę później piłkę do jarocińskiej bramki skierował Tomasz Bzdęga. W 20. minucie kontaktową bramkę strzelił Bartosz Kieliba, a chwilę później do wyrównania doprowadził Hubert Antkowiak.

W drugiej części kibice oglądali trzy bramki. Najpierw Łukasz Zagdański pokonał Simona Krawczyka. Później do wyrównania doprowadził Michał Grobelny, a wynik spotkania w 87. minucie ustalił Przemysław Otuszewski.

Jarota Jarocin - Pelikan Niechanowo 3:4 (2:2)
Bramki
:0:1 - Łukasz Zagdański (8.), 0:2 - Tomasz Bzdęga (13.), 1:2 - Bartosz Kieliba (20.), 2:2 - Hubert Antkowiak (32.), 2:3 - Łukasz Zagdański (51.), 3:3 - Michał Grobelny (59.) 3:4 - Przemysław Otuszewski (87.)