Jarota Jarocin: Remis Jaroty z Polonią [ZDJĘCIA]

Jarota Jarocin: Remis Jaroty z Polonią
Jarota Jarocin rozegrała drugi mecz kontrolny. W niedzielę podopieczni Jędrzeja Kędziory zremisowali z Polonią Środa Wielkopolska 1:1. Bramkę dla Jaroty zdobył w 78. minucie Bartosz Cierniewski.

Jarota Jarocin w drugim meczu sparingowym zremisowała z Polonią Środa Wielkopolska 1:1. - W spotkaniu z trzecioligowcem szkoleniowiec Jaroty, Jędrzej Kędziora nie mógł skorzystać z kilku zawodników. Na boisko nie wybiegli Piotr Garbarek, Hubert Nawrocki, Igor Skowron oraz Krzysztof Bartoszak. Testowany był natomiast prawy obrońca, grający m.in. w rezerwach Widzewa Łódź, Karol Płokarz - podkreśla Michał Simon rzecznik prasowy Jaroty Jarocin.

Prowadzenie w tym meczu objęli goście. Simona Krawczyka pokonał wtedy Maciej Gendek. Do wyrównania doprowadził w 78. minucie Bartosz Cierniewski.

Kolejne spotkanie podopieczni Jędrzeja Kędziory rozegrają w środę Na sztucznym boisku zmierzą się ze Stomilem Olsztyn. Początek meczu zaplanowano na godzinę 13:30.

Jarota Hotel Jarocin – Polonia Środa Wlkp. 1:1 (0:1)
0:1 – Maciej Gendek (40.), 1:1 – Bartosz Cierniewski (78.)

Jarota Jarocin: Simon Krawczyk (60. Sebastian Adamczak), Karol Płokarz, Bartosz Kieliba (46. Adam Sawarzyński), Krzysztof Czabański, Piotr Skokowski (46. Jędrzej Ludwiczak), Michał Grobelny (46. Marcin Wojciechowski), Hubert Oczkowski (46. Bartosz Cierniewski), Adam Durowicz, Mateusz Zatwarnicki, Damian Pawlak (46. Hubert Antkowiak), Mateusz Duszyński