Jarota Jarocin: Rezerwy Jaroty przegrały z Górnikiem Konin

Jarota Jarocin: Rezerwy Jaroty przegrały z Górnikiem Konin Mariusz Kruchowski
Jarota Jarocin. Piłkarze BS Płomyk Jarota II Jarocin ponieśli pierwszą porażkę w rozgrywkach IV ligi. Podopieczni Jacka Koleckiego ulegli na własnym boisku Górnikowi Konin 1:4.

Niedzielne widowisko było pełne emocji, akcji podbramkowych, fauli i żółtych kartek oraz błędów zawodników. Rezerwy Jaroty Jarocin miały kilka okazji na zdobycie bramki. W 18. minucie potężnym uderzeniem popisał się Kamil Stefaniak, jednak jego strzał z trudem obronił Łukasz Jaskólski, który musiał interweniować dwa razy. Chwilę później sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Dariusz Małecki. Jednak przegrał on pojedynek z golkiperem gości. Pierwsza bramka w tym meczu padła w 45. minucie. Wtedy potężnym strzałem z 30. metra popisał się Dawid Guźniczak i bramkarz gości musiał wyciągać piłkę z siatki.

Po zmianie stron do siatki trafiali tylko rywale. W 60. minucie Patryk Cierniewski mija zawodników Górnika Konin, wpadł w pole karne. Zagrał do Dariusza Małeckiego, który mając pustą bramkę trafił w słupek i piłka wyszła w pole gry. Pięć minut później Wojciech Kamiński po indywidualnej akcji trafił bramkarza gości. W 68 minucie błąd bramkarza gospodarzy wykorzystał Paweł Błaszczak i tym samym zdobył swoją pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Minutę później Błaszczak wyprowadził na prowadzenie zespół Górnika Konin. Na listę strzelców wpisał się także Maciej Adamczewski, a wynik spotkania ustalił w 87, minucie Paweł Błaszczak, który w tym meczu zdobył hat-tricka.

BS Płomyk Jarota II Jarocin – Górnik Konin 1:4 (1:0)
1:0 - Dawid Guźniczak (45’), 1:1 Paweł Błaszczak (68’), 1:2 - Paweł Błaszczak (69’), 1:3 - Maciej Adamczewski (82’), 1:4 - Paweł Błaszczak (87’)

BS Płomyk Jarota II Jarocin: Simon Krawczyk, Jędrzej Ludwiczak, Paweł Majusiak, Piotr Andrzejczak, Krzysztof Grzelak (80’ Tobiasz Konieczny), Jakub Kycia, Dawid Guźniczak, Patryk Cierniewski, Bartosz Cierniewski (46’ Wojciech Kamiński), Dariusz Małecki (66’ Maciej Paszek), Kamil Stefaniak

Żółte kartki: Piotr Andrzejczak, Patryk Cierniewski, Wojciech Kamiński