Jarota Jarocin: Rezerwy Jaroty przegrały z Orłem Mroczeń [ZDJĘCIA]

Jarota Jarocin: Rezerwy Jaroty przegrały z Orłem Mroczeń [ZDJĘCIA] Kamil Bachorz
Jarota Jarocin. Drugą porażkę z rzędu ponieśli piłkarze BS Płomyk Jarota II Jarocin. W czwartek rezerwy Jaroty przegrały na własnym boisku z Orłem Mroczeń 1:2 Honorową bramkę dla gospodarzy strzelił Bartosz Cierniewski.

Przed tym meczem nastąpiła zmiana szkoleniowca. Jacka Koleckiego, który zespół rezerw prowadził od stycznia bieżącego roku zastąpił Maciej Dolata. Jego debiut nie był udany, bo piłkarze BS Płomyk Jarota II Jarocin przegrali to spotkanie 1:2.

Jarota Jarocin honorową bramkę strzelił już w 6. minucie. Wtedy na listę strzelców wpisał się Bartosz Cierniewski. Goście do wyrównania doprowadzili w 10. minucie. Wtedy Simona Krawczyka pokonał Marcin Górecki. Wynik spotkania ustalił w 52. minucie Karol Gąszczak.

BS Płomyk Jarota II Jarocin – Orzeł Mroczeń 1:2 (1:1)
Bramki: 1
:0 – Bartosz Cierniewski (6.), 1:1 – Marcin Górecki (10.), 1:2 – Karol Gąszczak (52.)

BS Płomyk Jarota II Jarocin: Simon Krawczyk, Paweł Majusiak (76. Patryk Łukaszewski), Dawid Guźniczak, Patryk Cierniewski, Piotr Andrzejczak, Kamil Stefaniak, Krzysztof Grzelak, Bartosz Cierniewski (60. Filip Taczała), Tobiasz Konieczny (29. Dariusz Małecki), Jędrzej Ludwiczak, Jakub Kycia (46. Jordan Kaczmarek)

Jarocin.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: 502-499-734