Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Jarota Jarocin: Słaba Jarota przegrała z Górnikiem Wałbrzych [ZDJĘCIA]

Jarota Jarocin: Słaba Jarota przegrała z Górnikiem Wałbrzych
Jarota Jarocin: Słaba Jarota przegrała z Górnikiem Wałbrzych Kamil Bachorz
Drugiej porażki z rzędu doznali piłkarze Jaroty Jarocin. Podopieczni Jędrzeja Kędziory ulegli Górnikowi Wałbrzych 0:1. Goście musieli kończyć mecz w dziesięciu, bo czerwoną kartkę ujrzał Hubert Oczkowski.

Pierwszą okazję na zdobycie bramki dla Jaroty Jarocin miał w 18. minucie Krzysztof Bartoszak. Jego strzał z rzutu wolnego obronił jednak bramkarz gospodarzy. W pierwszej części spotkania goście nie stworzyli już więcej sytuacji. Z kolei piłkarze górnika mogli skierować futbolówkę do jarocińskiej bramki, ale z dobrej strony ponownie pokazał się Przemysław Kazimierczak, który zatrzymywał ataki piłkarzy Górnika Wałbrzych.

Po przerwie piłkarze Jaroty wyszli na boisko rozkojarzeni. Tym samy efektem była bramka, którą w 48. minucie strzelił Adrian Moszyk. Zawodnik Górnika wykorzystał błąd jarocińskich obrońców i przelobował wychodzącego z bramki Przemysława Kazimierczaka. Po utracie gola piłkarze Jaroty chcieli odrobić straty. Jednak nic im nie wychodziło. Jakby tego było mało, to w 63. Minucie czerwoną kartką został ukarany Hubert Oczkowski i musiał opuścić plac gry. W 78. minucie dobrą okazję do wyrównania miał Konrad Latos. Jednak jego strzał z rzutu rożnego był minimalnie niecelny.

Górnik Wałbrzych - Jarota Hotel Jarocin 1:0 (0:0)