Jarota Jarocin: Trenerzy po meczu Jaroty z Zagłębiem

BK, Zaglębie.eu
Jarosław Araszkiewicz, trener Jaroty Jarocin
Jarosław Araszkiewicz, trener Jaroty Jarocin Kamil Bachorz (archiwum)
Jarota Jarocin przegrała w piątek na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 1:2. Honorową bramkę dla jarocińskiego zespołu strzelił w 73. minucie Damian Pawlak. - Muszę podziękować zawodnikom. Pokazali się z dobrej strony. - mówił po meczu Jarosław Araszkiewicz, trener Jaroty.

Jarosław Araszkiewicz (trener Jaroty): - Ostatnio jak tutaj graliśmy, to zremisowaliśmy 2:2. U mnie za dużo zmian nie było, na dzień dzisiejszy moja kadra liczy 16 zawodników. Cieszę się, że wystartowaliśmy w rozgrywkach. Wiedzą państwo jaka sytuacja jest w klubie, jest bardzo ciężko, sam nie wiem czy jest prezes, czy go nie ma. Muszę podziękować zawodnikom. Pokazali się z dobrej strony, nie wiem jak to z góry wyglądało, ale wydaje mi się, że mecz był otwarty i w dobrym tempie. Szkoda tylko frajersko straconej bramki, w szczególności tej drugiej. Było indywidualne krycie zawodników i ponownie ktoś się zdrzemnął. Gramy dalej, co ugramy to będzie nasze.

Artur Derbin (II trener Zagłębia): - Do tej pory jestem roztrzęsiony, ponieważ sama końcówka przypominała mi ostatni mecz, który zremisowaliśmy w 93. minucie. Trener gości mówi, że ma problemy kadrowe, to my również nie mamy idealnej sytuacji (10 zawodników nie mogło grać z powodu kontuzji). Z tego powodu nasza jakość, płynność w grze, nie wyglądała tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Mam nadzieję, że przed dwoma dalekimi wyjazdami część z tych chłopaków wróci do gry. Dziś na 16 zawodników, których mieliśmy w protokole, dwóch nie było zdolnych do gry. Najważniejsze, że po tym ciężkim meczu dopisaliśmy sobie 3 punkty, czyli cel jaki sobie założyliśmy osiągnęliśmy.

Źródło wypowiedzi: Zaglebie.eu