Jarota Jarocin: Zobacz bramki z meczu Jaroty z Rakowem [FILM]

Jarota Jarocin: Zobacz bramki z meczu Jaroty z Rakowem
Jarota Jarocin: Zobacz bramki z meczu Jaroty z Rakowem Kamil Bachorz (archiwum)
Jarota Jarocin przegrała w sobotę z Rakowem Częstochowa 1:3. Honorową bramkę dla gości z Jarocina strzelił w doliczonym czasie gry Marcin Wojciechowski. Zobacz bramki z tego spotkania.

Gospodarze na prowadzenie wyszli w 30. minucie spotkania. Wtedy bramkarza Jaroty Jarocin strzałem głową pokonał Robert Brzęczek. W pierwszej połowie na listę strzelców musiał wpisać się Krzysztof Bartoszak, ale jego groźny strzał z rzutu wolnego fenomenalnie obronił bramkarz Rakowa.

W drugiej połowie kibice oglądali trzy bramki. Najpierw bramkarza Jaroty Jarocin pokonał Rafał Czerwiński, który głową skierował piłkę do siatki. Chwilę później podopieczny Jerzego Brzęczka prowadzili już 3:0, bo piłkę do własnej bramki skierował Piotr Garbarek. Honorową bramkę dla gości strzelił Marcin Wojciechowski.

Raków Częstochowa - Jarota Jarocin 3:1 (1:0)
Bramki
1:0 Robert Brzęczek (30.), 2:0 Rafał Czerwiński (60.), 3:0 Piotr Garbarek (81.), 3:1 Marcin Wojciechowski (90.)

Jarota Jarocin: Szymański – Ludwiczak (65. Antkowiak), Kieliba, Garbarek, Skokowski – Oczkowski, Wojciechowski, Czabański (72. Nawrocki), Danielak – Pawlak (65. Grobelny), Bartoszak.

Żółta kartka: Oczkowski (Jarota)

1:0 - Robert Brzęczek

2:0 – Rafał Czerwiński

3:0 – Piotr Garbarek (samobójcza)

3:1 – Marcin Wojciechowski