Kolejki na NFZ do Urologa w Jarocinie - stan na 28.06.2022
UWAGA! Informacje o pierwszym wolnym terminie udzielenia świadczenia oraz dotyczące danych statystycznych mogą być nieaktualne z powodu zawieszenia obowiązków sprawozdawczych w okresie zagrożenia epidemicznego i epidemii.*
UROLOG Jarocin: kolejki NFZ i terminy leczenia
Na wizytę trzeba poczekać 40 dni.
Nzoz Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego Jar-Medic (Poradnia Urologiczna)
- Adres: Hallera 9, Jarocin
- Najbliższy termin możliwej wizyty: 8.08.2022 (dane z dnia 27.06.2022)
- Liczba osób w kolejce: 0
- Telefon: +48 62 747 80 92
Szpital Powiatowy W Jarocinie (Poradnia Urologiczna)
- Adres: Szpitalna 1, Jarocin
- Najbliższy termin możliwej wizyty: 24.11.2022 (dane z dnia 27.06.2022)
- Liczba osób w kolejce: 111
- Telefon: +48 62 332 21 61
Jakie choroby leczy urolog?
Urolog zajmuje się diagnozą oraz leczeniem chorób układu moczowego u kobiet oraz mężczyzn. Urolog mogę leczyć niżej wymienione schorzenia:
Zapalenia dróg moczowych
Stany zapalne męskich i żeńskich narządów płciowych
Zaburzenia erekcji
Choroby męskich zewnętrznych narządów płciowych (m.in. stulejka, załupek, wodniak jądra)
Nieprawidłowości w pracy pęcherza
Kamica nerkowa
Łagodny przerost prostaty
Żylaki powrózka nasiennego
Nowotwory prostaty, jąder, nerek czy pęcherza moczowego
Uzupełnij domową apteczkę

Domowa Apteczka
Tran z rekina grenlandzkiego (smak mango i brzoskwinia) 250 ml

Tech-Med
Tech-Med TMA-ALPHA TOUCH + zasilacz
Bluetooth:nie;Funkcje dodatkowe:automatyczne pompo…
Raporty Fundacji Watch Health Care, która regularnie kontroluje kolejki do lekarzy, pokazują, że na wizytę u specjalisty w naszym kraju trzeba poczekać średnio aż cztery miesiące. Jak długo trzeba czekać na termin do Urologa w Jarocinie? Sprawdź w naszym serwisie, gdzie dostaniesz się do Urologa najszybciej i na NFZ.
* Podstawa prawna: Ustawa z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie niektórych ustaw w zakresie systemu ochrony zdrowia związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 567), art.15 pkt. 4 dot. art.7 b pkt 1 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. poz. 374).
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Wsparcie psychologiczne dla ukraińskich dzieci