Kolejny pijany kierowca, tym razem na drodze krajowej nr 15 niedaleko Goliny [ZDJĘCIA]

Marcin Szyndrowski
W niedzielę, 6 maja o godzinie 2.00 na drodze krajowej nr.15 niedaleko Goliny osobowe audi zjechało do rowu . Dwie osoby przewieziono do szpitala w Jarocinie.

Jak informuje jarocińska policja, kierujący audi - 26 letni mieszkaniec gminy Jarocin jadać z Goliny w kierunku Jarocina nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku drogi zjechał na lewy pas jezdni, następnie na prawy pas oraz do rowu. Kierowca jak i pasażer doznali drobnych otarć. - Badanie trzeźwości wykazało 2.47 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierującemu zatrzymano uprawnienia do prowadzenia pojazdów oraz został osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. – informuje mł.asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy jarocińskiej policji.

Na miejscu pracowali strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego podstawowy z Koźmina Wielkopolskiego. - Kierownik zespołu Ratownik Medyczny przeprowadził badanie podmiotowe, przedmiotowe oraz urazowe stwierdzając ogólne obrażenia ciała. Po zastosowaniu medycznych czynności ratunkowych na miejscu zdarzenia podjęto decyzje o przewiezieniu poszkodowanego do najbliższego szpitalnego oddziału ratunkowego w celu dalszej diagnostyki do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Jarocinie. – informuje Jakub Nelle rzecznik prasowy Zespołów Ratownictwa Medycznego w Krotoszynie.

Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Zobacz też: MATURA 2018: JĘZYK POLSKI [ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, POZIOM PODSTAWOWY]

Parada OSP w Zdunach

źródło: gloswielkopolski.pl/x-news.pl.

center>

Wideo

Dodaj ogłoszenie