Lech Poznań: Kolejorz pokonał Podbeskidzie 2:1 [ZDJĘCIA]

Lech Poznań: Kolejorz pokonał Podbeskidzie 2:1
Lech Poznań: Kolejorz pokonał Podbeskidzie 2:1 Kamil Bachorz
Lech Poznań w piątek rozegrali kolejne spotkanie w T-Mobile Ekstraklasie. Podopieczni Mariusza Rumaka pokonali Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w doliczonym czasie gry Mateusz Rumak. Na meczu byli gimnazjaliści z Jarocina.

Prowadzenie dla gospodarzy dał w 31. minucie Hubert Wołąkiewicz, który wykorzystał rzut karny. Goście do wyrównania doprowadzili w 63. minucie spotkania. Wtedy pięknym strzałem z ok. 30 metrów popisał się Przemysław Pietruszka, który pokonał Macieja Gostomskiego. Gola na wagę trzech punktów strzelił w doliczonym czasie gry z rzutu wolnego Mateusz Możdżeń.

Na meczu była grupa kibiców z Gimnazjum nr 1 w Jarocinie.

Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 (1:0)
1:0 - Hubert Wołąkiewicz (31- rz. karny.), 1:1 - Przemysław Pietruszka (63.), 2:1 - Mateusz Możdżeń (95.)

Lech Poznań: Maciej Gostomski, Mateusz Możdżeń, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński, Barry Douglas (75′ Luis Henriquez), Karol Linetty, Kasper Hamalainen, Gergo Lovrencsics, Dawid Kownacki, Daylon Claasen (58′ Dariusz Formella), Łukasz Teodorczyk

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Richard Zajac, Tomasz Górkiewicz (75′ Mateusz Kupczak), Dariusz Pietrasiak, Błażej Telichowski, Frank Adu Kwame, Maciej Iwański, Anton Sloboda, Marek Sokołowski, Przemysław Pietruszka, Sebastian Bartlewski (46′ Piotr Malinowski), Mateusz Stąporski (62′ Jan Blazek)