MUKS Grom Kalisz zagra w finale mistrzostw Polski w minisiatkówce chłopców w kategorii trójek. ZDJĘCIA

Andrzej Kurzyński
Finał Wojewódzki w minisiatkówce chłopców Kinder Joy of Moving w kategorii „trójek” Andrzej Kurzyński oraz UKS 9 Leszno
Aż cztery kaliskie drużyny wystąpiły w finale mistrzostw Wielkopolski w minisiatkówce chłopców w kategorii trójek. Wicemistrzostwo wywalczył zespół MUKS Grom Kalisz 1, który tym samym wystąpi w finale mistrzostw Polski.

Turniej finałowy z udziałem najlepszych zespołów w Wielkopolsce odbył się w niedzielę, 13 czerwca w Lesznie. W imprezie udział wzięło jedenaście drużyn, w tym aż cztery z Kalisza.: MUKS Amber Kalisz, MUKS Grom Kalisz 1, MUKS Grom Kalisz 2 i MUKS Jantar Kalisz 1.

W Finale Wojewódzkim w minisiatkówce chłopców Kinder Joy of Moving w kategorii „trójek” zwyciężyli gospodarze, czyli UKS 9 Leszno 1. Wicemistrzostwo wywalczył MUKS Grom Kalisz 1. Tym samym kaliski zespół zagra w Finale mistrzostw Polski w Zabrzu, które odbędą się w sierpniu.

Finał Wojewódzki w minisiatkówce chłopców Kinder Joy of Moving w kategorii „trójek”: