Policja w Jarocinie: Policjanci biegli dla generała Taczaka [ZDJĘCIA]

Policja w Jarocinie: Policjanci biegli dla generała Taczaka
Policja w Jarocinie: Policjanci biegli dla generała Taczaka KPP w Jarocinie
Policja w Jarocinie wzięła udział w w IV Mieszkowskim Biegu im. generała Stanisława Taczaka, który odbył się 19 października w Mieszkowie. Troje policjantów zajęło miejsca na podium.

Organizatorem biegów był Ludowy Zespół Sportowy „Sokół” Mieszków oraz Urząd Miejski w Jarocinie. Wśród uczestników IV Biegu znaleźli się także policjanci reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Jarocinie: kom. Józef Hoffmann, mł. asp. Bartosz Małgowski, st. sierż. Kacper Andrzejczak oraz st. sierż. Łukasz Pierściński. Przed rozpoczęciem Biegu Józef Hoffmann wraz Ryszardem Krupińskim oraz Yuriy Blahodir (Ukraina) złożyli róże pod pomnikiem generała Stanisława Taczaka. Chwilę później odbył się w tym samym miejscu start zawodników - podkreśla sierż, sztab. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej policji w Jarocinie.

Reprezentanci KPP Jarocin podczas Biegu zdobyli trzy puchary:- kom. Józef Hoffmann za zajęcie III miejsca w kategorii wiekowej 40-49 lat
- st. sierż. Łukasz Pierściński zajął II miejsce w kategorii wiekowej 30 -39 lat
- mł. asp. Bartosz Małgowski zajął III miejsce w kategorii wiekowej 30-39 lat

Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie