Sparing: Jarota lepsza od Sokoła Kleczew

Michał Simon
Pierwsze zwycięstwo w meczach kontrolnych odnieśli w sobotę piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. Podopieczni Jarosława Araszkiewicza pokonali Sokoła Kleczew 2:0.

W tym meczu na placu gry przeważali gospodarze. Gra podopiecznych Jarosława Araszkiewicza mogła się podobać kibicom. Jednak w jarocińskim obozie szwankuje trochę skuteczność.

Dwie bramki w tym meczu padły w drugiej połowie spotkania. W ciągu dwóch minut dwa razy na listę strzelców wpisał się Karol Danielak. - Pomocnik Jaroty najpierw ładnym strzałem głową wykończył dośrodkowanie Sebastiana Kamińskiego. Natomiast przy drugim golu wykorzystał asystę Adriana Owczarka. Bramkarz Sokoła zdołał co prawda wybronić pierwszy strzał Danielaka, ale przy dobitce był już bez szans – opisuje trafienia Michał Simon z oficjalnej strony jarocińskiego zespołu.

Na listę strzelców mogli się jeszcze wpisać m.in.: Sebastian Kamiński, Łukasz Białożyt czy Krzysztof Czabański.

Jarota Hotel Jarocin - Sokół Kleczew 2:0 (0:0)
1:0 - Karol Danielak (55.), 2:0 - Karol Danielak (57.)

Jarota Hotel Jarocin:
Szymon Dutkiewicz (46. Simon Krawczyk), Hubert Oczkowski (46. Igor Skowron), Piotr Garbarek, Krzysztof Czabański (46. Jędrzej Ludwiczak), zawodnik testowany (46. Mateusz Śliwa), Hubert Nawrocki (46. Łukasz Białożyt), Michał Grobelny, Sebastian Kamiński, Damian Pawlak (46. Tobiasz Kupczyk), Karol Danielak, Adrian Owczarek

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?