Sparing: Jarota pokonała Centrę 2:1

(archiwum)
(archiwum) Kamil Bachorz
W piątek piłkarze Jaroty Hotel Jarocin rozegrali kolejny mecz sparingowy. Tym razem podopieczni Jarosława Araszkiewicza zmierzyli się z Centrą Ostrów Wielkopolski. Wygrali to spotkanie 2:1.

Pierwsza bramka w tym meczu padła już w 12. minucie. Wtedy na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Olejniczak, który wykończył ładną akcję Jaroty i strzałem w długi róg umieścił piłkę w bramce. - Przed przerwą podopieczni Jarosława Araszkiewicza powinni zdobyć jeszcze przynajmniej dwa gole. Najpierw Mateusz Śliwa będąc w sytuacji sam na sam nie potrzebnie odgrywał piłkę do środka boiska, a w 40. minucie Hubert Antkowiak posłał piłkę obok słupka - informuje Michał Simon, rzecznik prasowy Jaroty Hotel Jarocin.

Drugą bramkę podopieczni Jarosława Araszkiewicza zdobyli w 60. minucie, a na listę strzelców wpisał się Tobiasz Kupczyk. Goście honorowego gola strzelili w 72. minucie. - Jarota mogła odpowiedzieć trzy minuty później, ale strzał Karola Danielaka zza pola karnego poszybował nad bramką. W końcówce spotkania okazję miał jeszcze Sebastian Kamiński, ale jego strzał z rzutu wolnego instynktownie obronił bramkarz gości - dodaje rzecznik prasowy Jaroty.

Jarota Hotel Jarocin - Centra Ostrów Wlkp. 2:1 (1:0)
1:0 - Bartłomiej Olejniczak (12.), 2:0 - Tobiasz Kupczyk (60.), 2:1 - (72.)

Jarota Hotel Jarocin: Karol Szymański (46. Szymon Dutkiewicz), Hubert Oczkowski (46. Sebastian Kamiński), Jędrzej Ludwiczak, Piotr Garbarek (46. Bartosz Kieliba), Miłosz Filipiak, Tobiasz Kupczyk, Łukasz Białożyt (46. Karol Danielak), Hubert Nawrocki, Mateusz Śliwa, Bartłomiej Olejniczak (46. Adrian Owczarek), Hubert Antkowiak