Sparing: Jarota pokonała Górnika Konin 2:0

(archiwum)
(archiwum) Kamil Bachorz
Kolejny mecz kontrolny rozegrali piłkarze drugoligowej Jaroty Hotel Jarocin. Tym razem podopieczni Jarosława Araszkiewicza pokonali Górnika Konin 2:0.

Mecz był rozgrywany w trudnych warunkach atmosferycznych, bo wieczorem w Jarocinie padał śnieg, a temperatura była "na minusie".

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu kibice zobaczyli w 41. minucie. Wtedy na listę strzelców wpisał się testowany Maciej Sipurzyński, który w ostatnim czasie był zawodnikiem Ostrovii Ostrów Wlkp. Jednak już teraz wiadomo, że nie zagra on w drugoligowcu z Jarocina. - Po tym spotkaniu sztab szkoleniowy zdecydował, że zawodnik nie będzie brany pod uwagę w kontekście gry w Jarocie - informuje Michał Simon z oficjalnej strony internetowej jarocińskiego klubu. Druga bramka padła w 48. minucie, a na listę strzelców wpisał się Adrian Owczarek.

Kolejny mecz podopieczni Jarosława Araszkiewicza rozegrają w sobotę. Przeciwnikiem Jaroty Hotel Jarocin będzie trzecioligowa Polonia Środa Wielkopolska, której trenerem jest Czesław Owczarek.

Jarota Hotel Jarocin - Górnik Konin 2:0 (1:0)
1:0 - Maciej Sipurzyński (41.), 2:0 - Adrian Owczarek (48.)

Jarota Hotel Jarocin: I połowa - Szymon Dutkiewicz, Paweł Majusiak, Piotr Garbarek, Jędrzej Ludwiczak, Mateusz Śliwa, Krzysztof Grzelak, Hubert Nawrocki, Maciej Sipurzyński, Karol Danielak, Sebastian Kamiński, Hubert Antkowiak; II połowa - Simon Krawczyk, Hubert Oczkowski, Igor Skowron, Krzysztof Czabański, Miłosz Filipiak, Łukasz Białożyt, Bartosz Cierniewski, Tobiasz Kupczyk, Damian Pawlak, Maciej Sipurzyński, Adrian Owczarek