Sparing: Jarota uległa Warcie 0:2

Porażką Jaroty Hotel Jarocin zakończył się mecz z Wartą Poznań. Podopieczni Jarosława Araszkiewicza ulegli rywalom 0:2.

Spotkanie zostało rozegrane w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, bo w czasie meczu przez Jarocin przeszła śnieżyca, a temperatura powietrza była bliska zero stopni Celsjusza.

Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin zagrali słabo w tym spotkaniu. Goście pierwszą bramkę zdobyli pięć minut przed końcem pierwszej połowy. Wtedy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową do siatki skierował Maciej Wichrowski. Po zmianie stron piłkarze Jaroty mieli kilka szans na zdobycie bramki. Do siatki mogli trafić: Łukasz Białożyt, Hubert Antkowiak czy Krzysztof Czabański. Jednak nie byli oni wstanie pokonać Adriana Lisa. Niestety pięć minut przed końcem meczu Marcin Trojanowski wykorzystał błąd obrońców jarocińskiego zespołu i pokonał Simona Krawczyka.

Kolejny mecz kontrolny podopieczni Jarosława Araszkiewicza rozegrają w sobotę. Na własnym boisku zmierzą się z trzecioligową Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Początek meczu zaplanowano na godzinę 12:00.

Jarota Hotel Jarocin - Warta Poznań 0:2 (0:1)
Bramki: 0
:1 - Maciej Wichtowski (40.), 0:2 - Marcin Trojanowski (85.)

Jarota Hotel Jarocin: Simon Krawczyk, Hubert Oczkowski, Krzysztof Czabański, Igor Skowron, zawodnik testowany (46. Jędrzej Ludwiczak), Łukasz Białożyt, Hubert Nawrocki (46. Piotr Garbarek), Karol Danielak, Sebastian Kamiński (46. Tobiasz Kupczyk), Damian Pawlak, Adrian Owczarek (60. Hubert Antkowiak)

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani