Sport: Jarota lepsza od Polonii

(archiwum)
(archiwum) Kamil Bachorz
Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin odnieśli drugie zwycięstwo w meczach kontrolnych. W środę podopieczni Czesława Owczarka pokonali Polonię Leszno 3:1.

- Wiedziałem, że będzie ciężko, zwłaszcza w pierwszych minutach. Trzeba było się zmusić do tego, aby się rozruszać. Bo wiadomo brakuje nam świeżości w tym momencie. Ale było widać dużo pozytywów w naszej grze i wiele ładnych zagrań – powiedział Czesław Owczarek, trener Jaroty.

Prowadzenie dla jarocińskiej drużyny dał już w 7. minucie Michał Grobelny. W 19. minucie był już remis, bo do wyrównania doprowadził Łukasz Świętek, który wykorzystał rzut karny. Kolejne dwie bramki padły w drugiej części gry. Najpierw do siatki trafił Adrian Owczarek, a wynik meczu ustalił Sebastian Kamiński.

Kolejne spotkanie podopieczni Czesława Owczarka rozegrają w sobotę. Na boisku w Noskowie zmierzą się z Unią Swarzędz.

Polonia Leszno – Jarota Hotel Jarocin
Bramki: 0:1 - Michał Grobelny (7.), 1:1 - Łukasz Świętek (19.-rzut karny), 1:2 - Adrian Owczarek (76.), 1:3 - Sebastian Kamiński (87.)

Jarota Hotel Jarocin: Bartosz Musioł (46. Dariusz Brzostowski), Paweł Majusiak (46. Hubert Oczkowski), Bartosz Kieliba, Piotr Garbarek, Mateusz Śliwa, Igor Skowron (46. Hubert Nawrocki), Krzysztof Czabański (62. Marek Wiła), Michał Grobelny (46. Damian Pawlak), Maciej Tomkowiak (46. Karol Danielak), Patryk Cierniewski (46. Sebastian Kamiński), Dawid Skrzycki (46. Adrian Owczarek)