Sport: Jarota uległa Miedzi 2:3

(archiwum)
(archiwum) Kamil Bachorz
Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin ponieśli drugą porażkę w meczach sparingowych. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia ulegli w środę na wyjeździe Miedzi Legnica 2:3.

Był to trzeci mecz sparingowy rozgrywany przez piłkarzy Jaroty Hotel Jarocin w trakcie przygotowań do nowego sezonu w drugiej lidze. Tym razem podopieczni Janusza Niedźwiedzia nie sprostali Miedzi Legnica. Na wyjeździe przegrali 2:3.

Pierwsza bramka w tym meczu padła w 12. minucie. Wtedy na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Kuśnierz. W 39. minucie gospodarze prowadzili już 2:0. Bramkarza Jaroty pokonał wówczas Marcin Garuch. W drugiej połowie padły trzy bramki. Najpierw Dariusza Brzostowskiego z rzutu karnego pokonał Kamil Zieliński. Później pałeczkę przejęli gracze Jaroty i to oni zdobywali bramki. Najpierw zrobił to Adrian Owczarek, a wynik meczu w 75. minucie ustalił Tobiasz Kupczyk.

- Był to bardzo pozytywny sparing - mówił po meczu Janusz Niedźwiedź, trener Jaroty Hotel Jarocin. - Widać było, że zawodnicy odczuwają jeszcze skutki obozu. Był to niezły przeciwnik, który pokazał nam kilka naszych błędów nad którymi musimy jeszcze popracować. W drugiej połowie nasza gra uległa zdecydowanej poprawie. Zdobyliśmy dwie bramki. Mogliśmy zdobyć jeszcze jednego gola, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Dopiero na wideo zobaczę czy rzeczywiście tak było – dodał szkoleniowiec jarocińskiego zespołu.

MIEDŹ Legnica – JAROTA Hotel Jarocin 3:2 (2:0)
1:0 - Bartłomiej Kuśnierz (12.), 2:0 - Marcin Garuch (39.), 3:0 - Kamil Zieliński (58.-rzut karny), 3:1 - Adrian Owczarek (68.), 3:2 - Tobiasz Kupczyk (75)

Jarota Hotel Jarocin: Dariusz Brzostowski (85. Szymon Dutkiewicz), Hubert Oczkowski, Igor Skowron, Piotr Garbarek (65. Hubert Nawrocki), Sebastian Kamiński, Michał Grobelny, Łukasz Białożyt, Krzysztof Czabański (46. Mateusz Śliwa), Karol Danielak, Adrian Owczarek, Krzysztof Bartoszak (58. Tobiasz Kupczyk)