Sport: Jarota uległa Warcie Poznań 0:3

Sebastian Kamiński mógł zdobyć bramkę dla Jaroty Hotel Jarocin w meczu z Wartą Poznań. Kamil Bachorz
Jarota Hotel Jarocin poniosła kolejną porażkę w meczu kontrolnym. Tym razem podopieczni Tomasza Mazurkiewicza ulegli pierwszoligowej Warcie Poznań 0:3. Mecz został rozegrany w Jarocinie.

Pierwszy gol w tym meczu padł w 18. minucie. Wtedy ładnym strzałem zza pola karnego podpisał się Tomasz Magdziarz. Piłka wpadła w samo okienko jarocińskiej bramki. Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin do wyrównania mogli doprowadzić w 30. minucie meczu, ale Sebastian Kamiński mając przed sobą już tylko bramkarza nie zdołał skierować futbolówki do siatki. - Miałem jedną stu procentową sytuację. Było to przy stanie 1:0 dla Warty Poznań. Niewiele wtedy zabrakło. Gdybym trafił mecz mógł się zupełnie inaczej ułożyć – komentował po meczu Sebastian Kamiński, napastnik Jaroty Hotel Jarocin.

Tuż po zmianie stron „Zieloni” zdobyli drugiego gola. Wtedy Łukasz Grzeszczyk wykorzystał dobre podanie od Marcina Klatta i skierował piłkę do siatki. W 55. minucie na bramkę rywali uderzał Krzysztof Czabański, ale jego strzał zdołał obronić Jakub Słowik. W 76. minucie w polu karnym faulowany był Paweł Piceluk. Sędzia wskazał na „wapno”. Do piłki oddalonej jedenaście metrów od bramki podszedł Krzysztof Sobieraj, który skierował futbolówkę do siatki.

Jarota Hotel Jarocin – Warta Poznań 0:3 (0:1)
0:1 - Tomasz Magdziarz (18.), 0:2 - Łukasz Grzeszczyk (48.), 0:3 - Krzysztof Sobieraj (76. - rzut karny)