Sport: Jarota zremisowała z Wartą

Remisem zakończyło się spotkanie sparingowe Jaroty Hotel Jarocin z Wartą Poznań. Podopieczni Czesława Owczarka zremisowali z rywalami 2:2. Kamil Bachorz

Spotkanie zaczęło się fatalnie dla podopiecznych Czesława Owczarka. Już w pierwszej minucie Krzysztof Gajkowski ograł Dariusza Brzostowskiego i zagrał do Pawła Iwanickiego, który skierował piłkę do pustej braki Jarota odpowiadała licznymi atakami, ale piłki do siatki nie potrafił skierować Igor Skowron, Adrian Owczarek czy Damian Pawlak.

W drugiej części padły trzy bramki. W 55. minucie Michał Grobelny, który dostał podanie od Patryka Cierniewskiego doprowadził do wyrównania. Jednak w 75. minucie Warta Poznań wyszła ponownie na prowadzenie, bo do siatki trafił Krzysztof Gajkowski. Wydawało się, że Jarota Hotel Jarocin przegra to spotkanie. Jednak w 90. minucie Karol Danielak pokonał Dominika Sobańskiego i doprowadził do remisu.

Jarota Jarocin - Warta Poznań 2:2 (1:0)
0:1 - Paweł Iwanicki (1.), 1:1 - Michał Grobelny (55.), 1:2 - Krzysztof Gajtkowski (75.), 2:2 - Karol Danielak (90.)

Jarota Jarocin: Brzostowski, Oczkowski (46. Majusiak), Kieliba, Garbarek, Śliwa, Czabański (75.Skowron), Pawlak (68. Wiła), Danielak, Skowron (46. Nawrocki), Owczarek (46. Cierniewski), Kamiński (46.Grobelny)

Warta Poznań: Sobański - Sasin, Wichtowski, Sobieraj (46. Jasiński), Zawadzki (46. Scherfchen, 72. Goliński) - Magdziarz (64. Ciarkowski), Ngamayama, Foszmańczyk, Reiss, Iwanicki - Gajtkowski.