WKS Witaszyce przegrał z Prosną Kalisz [ZDJĘCIA]

WKS Witaszyce przegrał z Prosną Kalisz
WKS Witaszyce przegrał z Prosną Kalisz Kamil Bachorz
WKS Witaszyce poniósł pierwszą porażkę w rozgrywkach A-klasy. Podopieczni Zdzisława Witczaka przegrali w niedzielę z Prosną Kalisz 3:0. W innym meczu GKS Żerków zremisował z Błękitnymi Sparta Kotlin 2:2.

Mecz rozpoczął się 15. minutowym opóźnieniem, bo jeden z zawodników WKS Witaszyce nie miał aktualnych badań lekarskich i sędzia nie chciał zgodzić się na jego występ w tym meczu.

Pierwsza bramka w tym meczu padła w 12. minucie. Wtedy do siatki trafił Michał Balcerzak. W drugiej połowie goście strzelili dwa gole. Najpierw bramkarza WKS Witaszyce pokonał Marcin Świercz, a wynik spotkania ustalił w 91. minucie spotkania Konrad Jałowica.

Tym samym WKS Witaszyce poniósł pierwszą porażkę w rozgrywkach A-klasy.