Błękitni Sparta Kotlin zremisowali z CKS Zduny 1:1. Bramkarz bohaterem meczu [ZDJĘCIA]

Błękitni Sparta Kotlin zremisowali z CKS Zduny 1:1. Bramkarz bohaterem meczu
Błękitni Sparta Kotlin zremisowali z CKS Zduny 1:1. Bramkarz bohaterem meczu Kamil Bachorz
Błękitni Sparta Kotlin zremisowali z CKS Zduny 1:1. Bohaterem meczu okazał się bramkarz gospodarzy - Robert Sobczak, który doprowadził do wyrównania w 90. minucie meczu i zapewnił jeden punkt gospodarzom.

Błękitni Sparta Kotlin zremisowali z CKS Zduny 1:1.Od początku spotkania obydwie drużyny chciały przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, Goście ze Zdun mieli na początku meczu rzut karny, którego nie zdołali wykorzystać Jednak w drugiej połowie skierowali futbolówkę do siatki rywali.

Prawdziwym bohaterem spotkania bramkarz gospodarzy - Robert Sobczak, który doprowadził do wyrównania w 90. minucie meczu i zapewnił jeden punkt gospodarzom.