II: Jarota prowadziła, ale ostecznie zremisowała z Ruchem Zdzieszowice

(archiwum)
(archiwum)
Podziałem punktów zakończył się sobotni mecz drugiej ligi pomiędzy Jarotą Hotel Jarocin, a Ruchem Zdzieszowice. Podopieczni Jarosława Araszkiewicza zremisowali z rywalami 1:1.

Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin do Zdzieszowic pojechali po trzy punkty. Jednak choć prowadzili w tym spotkaniu, to ostatecznie zremisowali z Ruchem 1:1. Bramkę dla podopiecznych Jarosława Araszkiewicza zdobył w 32. minucie Bartłomiej Olejniczak. Napastnik jarocińskiej drużyny dostał podanie z lewej strony boiska. Zamknął on cała akcję i strzałem lewą nogą z pierwszej piłki pokonał Tomasza Kasprzika.

Kilka minut po zmianie stron uderzenie Marcina Lachowskiego kapitalnie obronił Karol Szymański, który sparował futbolówkę na słupek. Jednak Gospodarze w 73. minucie doprowadzili do wyrównania. Wtedy po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry piłkę głową do jarocińskiej siatki skierował Dawid Hanzel. Piłkarze ze Zdzieszowic w końcówce meczu mogli jeszcze skierować piłkę do siatki, ale na drodze stanął im Karol Szymański, który kapitalnie obronił uderzenie Krzysztofa Hałgasa, a w doliczonym czasie gry zatrzymał strzał Marcina Lachowskiego.

Ruch Zdzieszowice - Jarota Hotel Jarocin 1:1 (0:1)
0:1 - Bartłomiej Olejniczak (32.), 1:1 - Dawid Hanzel (73.)

Jarota Hotel Jarocin: Szymański, Skowron, Kieliba, Garbarek, Śliwa (88. Filipiak), Oczkowski, Czabański, Danielak (58. Kamiński), Białożyt, Olejniczak (69. Pawlak), Owczarek

Żółte kartki: Mateusz Śliwa, Piotr Garbarek, Damian Pawlak (Jarota)

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?