II liga: Jarota pokonała Calisię 2:0 [ZDJĘCIA]

Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin pokonali w derbach Wielkopolski Calisię Kalisz 2:0. Bramki w tym meczu strzelali: Krzysztof Czabański z rzutu karnego i Marcin Żółtek, który skierował futbolówkę do własnej bramki.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze. Już w 7. minucie sędzia Mariusz Czyżewski z Olsztyna dopatrzył się faulu w polu karnym Calisii na zawodniku Jaroty i wskazał na "wapno". Do piłki oddalonej jedenaście metrów od bramki podszedł Krzysztof Czabański i pokonał bramkarza Calisii.

Druga bramka w tym spotkaniu padła w po przerwie. W 51. minucie Karol Danielak strzelał na bramkę gości, a piłkę przejął Marcin Żółtek, który niefortunnie interweniując wepchnął piłkę do własnej bramki.

Jarota Hotel Jarocin - Calisia Kalisz 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 - Krzysztof Czabański (7. - rzut karny), 2:0 - Marcin Żółtek (51. - samobójcza)

Jarota Hotel Jarocin: Szymański – Oczkowski, Kieliba, Filipiak, Garbarek – Czabański (80. Nawrocki), Białożyt, Kamiński – Owczarek (74. Antkowiak), Danielak, Pawlak (86. Kupczyk)