II liga: Jarota w sobotę zagra z MKS Oława [ZDJĘCIA]

Kamil Bachorz
Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin w sobotę rozegrają kolejny mecz w drugiej lidze. Tym razem podopieczni Jarosława Araszkiewicza zmierzą się na wyjeździe z MKS Oława.

Mecz w Oławie zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 15:00. Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin zapewne będą chcieli się zrewanżować rywalom za porażkę w meczu z rundy jesiennej. Wtedy przegrali oni 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów dla piłkarzy z Oławy zdobył w 40. minucie meczu Michał Sikorski.

Warto podkreślić, że sędzia Sylwester Rasmus z Torunia pokazał wtedy dwie czerwone kartki. W 90. minucie meczu zostali ukarani Krzysztof Czabański z Jaroty oraz Dawid Lipiński z MKS Oława.

Zmieniła się także data rozegrania meczu z Calisią Kalisz. - Informujemy, że zmianie uległ termin rozegrania spotkania XXII kolejki pomiędzy Jarotą Hotel Jarocin a Calisią Kalisz. Mecz rozegrany zostanie w sobotę - 6 kwietnia o godz. 16.00, a nie jak wcześniej planowano w niedzielę – podkreśla Michał Simon, rzecznik prasowy Jaroty Hotel Jarocin.

Zobacz archiwalne zdjęcia z meczu Jaroty Hotel Jarocin, który został rozegrany 25 sierpnia 2012 roku.